TOTÉ – це не лише про актуальні новинки, але й про відповідальність перед своїми клієнтами. Ми вкладаємо професіоналізм в кожну тканину, кожну ниточку, кожен стібок. Саме тому наш бренд жіночого одягу про любов до стилю. Купуючи в нас, можна бути впевненим у відмінній якості готового виробу.

Повернення і обмін: головні умови


Взаємодія з покупцями будується на чесності та дотриманні зобов'язань. Одним із таких, згідно з чинним законодавством про захист прав споживачів, є – повернення і обмін. Знаємо, що в 99% випадків ви не захочете повернути придбане, а в тому 1% – просто буде потреба обміняти розмір. Саме тому декілька слів про умови:

Жіночий одяг купити рожевий костюм зі спідницею

  • Жіночий одяг від українського виробника можна повернути протягом 14 днів з дати придбання.
  • Витрати за транспортування товару лягають на плечі покупця. Окрім того, клієнт сплачує необхідні комісії за здійснення банківських переказів.
  • Інтернет-магазини жіночого одягу приймають покупку лише при наявності товарного чека, квитанцій про оплату речей, всіх ярликів та пломб.

Ще одна важлива вимога для здійснення обміну або повернення – збереження належного зовнішнього вигляду товару. Наш магазин жіночого одягу перевіряє річ на відсутність ознак використання (затяжок, плям, потертостей тощо). Тільки після перевірки на відповідність ми здійснюємо заміну на іншу позицію або перераховуємо кошти.

Для чого потрібний такий контроль? Все просто. Бренд TOTÉ гарантує, що придбана річ матиме ідеальний вигляд. Не допускається жоден недолік. Найкращі колекції для найкращих клієнтів!

TOTÉ – ідеальний інтернет магазин жіночого одягу


Наш інтернет-магазин жіночого одягу цінує ваш час, тому намагається у найкоротші терміни опрацювати заявку. Доставка виробу залежить від обраної транспортної компанії.

Щоб оформити обмін/повернення варто здійснити 2 кроки:

  • Якщо замовлення було оформлено в онлайн режимі, необхідно звернутись за контактним телефоном нашого менеджера +380990435689.
  • У випадку офлайн купівлі в одному з наших шоурумів в місті Тернопіль, Київ або Львів варто особисто відвідати магазин.

У разі виникнення додаткових запитань або труднощів наші менеджери завжди готові відгукнутись та допомогти.

Підписка на розсилку новин
Підписатись